flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Відповідно до наказу голови Восьмого апеляційного адміністративного суду від 19 вересня 2022 року № 47 «Про особливості організації роботи Восьмого апеляційного адміністративного суду на період дії воєнного стану» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні призупинено особистий прийом громадян в адміністративній будівлі Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Натомість, згідно цього ж наказу, у Восьмому апеляційному адміністративному суді забезпечено проведення прийому громадян за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Попередній запис на прийом громадян за допомогою засобів телефонного зв’язку здійснюється відділом організаційного забезпечення роботи суду та керівництва суду Восьмого апеляційного адміністративного суду, за номером телефону: (032) 236-74-99.

Дякуємо за розуміння!

З метою належної організації роботи Восьмого апеляційного адміністративного суду щодо забезпечення законних прав та інтересів громадян, а також представників юридичних осіб стосовно подання та розгляду звернень, у Восьмому апеляційному адміністративному суді встановлено такий графік особистого прийому громадян керівництвом суду:

 

У разі відсутності голови суду у визначені для прийому години, прийом проводить заступник голови суду. 

У разі відсутності керівника апарату суду у визначені для прийому години, прийом проводить заступник керівника апарату суду.

Графік затверджений Наказом №59 від 13 липня 2020 року «Про встановлення графіку особистого прийому громадян у Восьмому апеляційному адміністративному суді» (завантажити). 

Зверніть увагу! Судді Восьмого апеляційного адміністративного суду особистого прийому громадян не здійснюють. Єдиною формою спілкування сторін із суддею є розгляд справи у судовому засіданні, під час якого усі клопотання, заяви, звернення вирішуються виключно у передбаченому законодавством процесуальному порядку.

 

Попередній запис на особистий прийом громадян здійснюється відділом організаційного забезпечення роботи суду та керівництва суду, за адресою: м. Львів, вул. Саксаганського, 13, а також за телефоном: (032) 236-74-99, (032) 236-88-45.

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Восьмому апеляційному адміністративному суді, затверджений наказом голови Восьмого апеляційного адміністративного суду від 19.12.2019 № 66